wd my passport odzysk danych

Dyski przenośne WD My Passport to bardzo popularne urządzenia, które dość często trafiają do naszego laboratorium na odzysk danych. W tym przypadku opiszemy przygody naszego klienta z dyskiem po upadku.

Czytaj więcej...

QNAP TVS-882 Odzyskiwanie danych

W obecnych czasach w nowoczesnych firmach prawdziwym wyzwaniem staje się przechowywanie danych. A jednym z podstawowych problemów codziennej działalności duża, rozbudowana i bezpieczna przestrzeń dyskowa. Ważne jest, aby zwiększać wydajność pracy takiego serwera, a także w sposób niezakłócony udostępniać dane przy jednoczesnym zagwarantowaniu ich integralności i bezpieczeństwa.

Czytaj więcej...

program do odzyskiwania danych z SSD

Dyski SSD to bardzo szybkie nośniki, które z powodzeniem są stosowane w laptopach, komputerach, serwerach i przemyśle. Ich konstrukcja powoduje jednak pewne problemy podczas odzyskiwania danych.

Czytaj więcej...

objawy uszkodzonego dysku SSD

Jako, że uszkodzenia dysków SSD występują przeważnie niespodziewanie i bez większej przyczyny postaramy się w tym artykule przybliżyć jak rozpoznać pierwsze objawy  uszkodzenia i jak rozpoznać gdy dysk SSD już skończył swoje życie.

Czytaj więcej...

progrm do odzyskiwania danych

Wiele osób, gdy dojdzie do awarii dysku, szuka dobrego i skutecznego programu do odzyskania danych. Każdy zastanawia się co zrobić i który program jest najlepszy. Prawda jest niestety okrutna i wszystkie dostępne za darmo lub kilkaset złotych programy nadają się co najwyżej do odzyskania skasowanych danych z dysku i to nie w każdym przypadku.

Czytaj więcej...