Serwis Western Digital - odzyskiwanie danych

Nasza firma zajmuje się odzyskiwaniem danych z dysków Western-Digital (WD). Zdobyte doświadczenie od 1997 roku pozwala nam na szybka diagnozę problemów oraz wsparcie nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Czytaj więcej...

odzyskiwanie danych z macierzy RAID

Odzyskanie danych z macierzy RAID należy często do jednych z najtrudniejszych zleceń. Oprócz naprawy uszkodzonych dysków należy odtworzyć wszystkie parametry macierzy aby uzyskać dostęp do plików klienta.

Czytaj więcej...

odzyskwianie danych z serwera NAS i SAN

Serwery NAS, które trafiają do nas na odzyskanie danych to przeważnie domowe urządzenia. Zdarzają się jednak również duże NAS –y z zasobami firmowymi, gdzie najważniejszy jest czas. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że utrata danych, szczególnie z zasobami firmy, to powazna sytuacja. Z tego względu wprowadziliśmy najszybsze usługi odzyskiwania danych z serwerów NAS na rynku.

Czytaj więcej...

odzyskiwanie danych z SSD

Odzyskanie danych z dysku SSD to skomplikowany proces. Z pierwszych modeli dysków SSD dane odzyskiwało się metodą CHIP-OFF, ale po wprowadzeniu powszechnego szyfrowania danych przez kontrolery wymaga to wielu prac przygotowawczych i badań. Każdy dysk SSD to indywidualne urządzenie składające się z pamięci, kontrolera (procesora) oraz oprogramowania wewnętrznego. Aby odzyskać dane z uszkodzonego dysku SSD należy opracować metodologie postępowania dla każdego modelu i wersji oprogramowania.

Czytaj więcej...

odzyskiwanie danych z dysku

Konieczność odzyskania danych z uszkodzonego dysku twardego może być kłopotem dla wielu użytkowników. Nasze laboratorium prowadzi od 1997r. serwis dysków i odzyskuje z nich skutecznie dane. Nasze oferta obejmuje wszystkie rodzaje uszkodzeń.

Czytaj więcej...